Fanoušci jsou zmatení. Co řekl Blizzard o Diablu 4?

Od 2. do 4. listopadu se koná BlizzCon, tedy akce věnovaná titulům od vývojářského studia Blizzard. To už před časem naznačilo, že si k této příležitosti chystá zajímavé oznámení ohledně oblíbené série Diablo. Mnozí fanoušci se pak začali těšit rovnou na Diablo 4, ovšem jak se zdá, tímto směrem se oznámení úplně ubírat nebude.

V aktuálním blogovém příspěvku sice zástupce Blizzardu zopakoval známou věc, a sice, že studio chystá hned několik projektů kolem Diabla. Ale z níže uvedených slov spíše vyplývá, že Diablo 4 zatím oznámeno nebude.

Dobře víme, co mnozí z vás očekávají. Můžeme ale říct pouze to, že co dlouho zraje, bude jednou velmi dobré a že ďábelské věci potřebují někdy trochu více času. Vážíme si vaší trpělivosti, zatímco vytváříme zážitky, které jsou hodné Pána teroru,” stojí v blogu Blizzardu.

Jasné zamítnutí Diabla 4 to pochopitelně není. Dost možná, že si autoři se svými fanoušky pouze hrají a dále je napínají. Ale popravdě, šance na oznámení čtvrtého dílu slavné série po tomto oznámení poněkud klesly. Je také možné, že Blizzard skutečně plánoval ukázat Diablo 4 světu, ale někdo nakonec usoudil, že k tomu ještě nenadešel ten správný čas.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na