Fanoušek dohrál celou sérii Fallout za pouhých 90 minut. Podívejte se na video, jak to dokázal

Série Fallout je známá svým značným rozsahem. Každý jeden díl poskytuje tolik obsahu, že běžného hráče zaměstná na desítky, možná i stovky hodin. Tolik času ale takzvaní speedrunneři, tedy hráči, kteří se snaží hry pokořit v rekordním čase, nemají. Jednomu z nich se teď povedl skutečně husarský kousek. Nedohrál pouze jeden, ale všechny díly série Fallout za velmi krátký čas. Celkem k tomu potřeboval necelých 90 minut.

Abychom si lépe rozuměli – mluvíme zde o Fallout Anthology, tedy prvním až čtvrtém dílu Falloutu a také Fallout: New Vegas. Pro rekord byla použita PC verze, přičemž hráč, který si říká “tomatoanus” zvolil nejjednodušší obtížnost. V průběhu hraní také využíval všemožné “glitche”, tedy nedostatky hry umožňující rychlejší průchod. Celkový čas nutný pro dohrání se zastavil na míře 1:29:47. Tím dotyčný hráč o 11 minut překonal svůj předchozí rekord. V průměru na jeden díl potřeboval 18 minut hraní.

Fallout Anthology – speedrun video

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

10
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Antonovič
Host
Antonovič

Fallout a S.T.A.L.K.E.R jsou dvě velké herní legendy. A nejde jen o grafiku. Jde o hru. Je spousta her s perfektní grafikou ale hra stojí za prt.

host
Host
host

Od 29. minuty je vidět že cheatuje protože když se propadne terenem (normálně se to stane tak jednou za hru) tak potom nemůže zamířit nahoru aby aktivoval dveře, nevíc (vše co píšu se týká falloutu 3) i podle wiki je třeba prvně zajít do smisovy garáže protože otec vám musí dát ten číselný kod, bez něj není možné na panelu čističe nic zadat i když si kod najdete. Navíc běží až nějak podežřele rychle, asi tak 2x rychleji než normálně.

Martin.K.
Host
Martin.K.

Fanoušek? ten nikdy neproběhne hrou za rekordní čas!Fanda ten hru hltá srdcem.

Martin.K.
Host
Martin.K.

Plus chybí mi tu třeba série Fallout tactical a další to jen pro zajímavost. Neb já jsem fanda a ne ubohý steamer co honí lajky.

Bauz
Host
Bauz

No to je sice dobré udělat hru za 90min ale da se to udělat za nějakých 15min v první dílu stačí donést součástku na opravu vody a vyhodit 2× bombu jednu v klášteře a druhou v základně. A stačí si dávat do energických zbraní a vědět kde jsou města.druhy díl fallout je o něco delší než získáte součástky a palivo dolodi než se vydáte do enklavi na bosse než ho někdo porazí mel by si vzít brnění mark2 enkláva a zbraň pak stačí hodně štěstí a na 5 ran je boss tuhej. Čím je díl další je čas na dohrati… Číst vice »

Meli
Host
Meli

co to je ? hra z roku 1895 ? :DD grafika je opravdu pošušnáníčko :DD vzkutku zábavna hra :DDD

Jan
Host
Jan

Jsi opravdu tak blbej nebo to jenom hraješ?

Martin.K.
Host
Martin.K.

Meli že tě lísku karabáčem po perdeli! Neb si zůstal tím čím tě otec udělal a matka vyvrhla na svět.

Bauz
Host
Bauz

Ta hra je klasika z které vzniknula třeba hra diablo nebo arcanum a další de vidět ze si malé kůře a ne herní mazak falloutu co ho hraje od začátku co vyšla.mohl SIS ji koupit i v levelu 1995 s češtinou.

Jiří
Host

Prosím tě kinder, zahraj si raději neěo na mobilku a neser se do historie videoher,mohl(la) by ses vážně spálit..