Fantastické video z akce Rage 2. Nabídne brutální přestřelky a adrenalinové honičky

Pokud se Rage 2 zatím tak trochu krčilo ve stínu jiných velkých her, které byly oznámeny v posledních měsících, nejnovějším videem, které prezentuje záběry z hraní z mnoha úseků hry skáče o pěkných pár míst vpřed a stává se skutečně horkým zbožím. Tahle hra vznikající ve spolupráci vývojářských studií id Software a Avalanche totiž vypadá skvěle.

Rage 2 nabídne otevřený postapokalyptický svět, který je umístěn na Zemi, přibližně 30 let po událostech z prvního dílu. Lidstvo se začíná dávat dohromady a budovat větší sídla, ovšem o konflikty stále není nouze. Ve světě operuje hned několik frakcí, které sledují své zájmy a s nimiž se budete muset potýkat, případně spolupracovat při plnění úkolů hlavní příběhové linie. Ta vás provede řadou lokalit, které podle videa vypadají velmi pestře.

V herním světě Rage 2 se budete moct pohybovat svobodě a rozhodně potěší, že ani při přechodu z interiérů do exteriérů a opačně vás nebudou zdržovat nahrávací obrazovky. Vše má být maximálně plynulé, což platí zejména o akci samotné, která působí velmi záživně, a to jak ta klasická, tak ta, jíž si užijete na čtyřech kolech.

Speciální schopnosti a bossové

Honičky a závodní přestřelky budou evidentně hrát ještě větší roli než v prvním díle a autoři zde zjevně využívají prvky ze hry Mad Max, kterou má na svědomí právě Avalanche Studios. Zdá se, že strojů bude opravdu hodně, že je bude možné vylepšovat a že mají solidní fyzikální model.

Hráči se mohou těšit také na postupné učení se novým schopnostem, které jim pomohou v boji zejména proti vypečeným bossům, na něž bude třeba vyzrát specifickým způsobem.

Na první pohled zaujme také skvělé audiovizuální zpracování, a to včetně jedinečného stylu hry.

Rage 2 vyjde na jaře příštího roku, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Rage 2 – záběry z hraní

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na