Far Cry 6 nás přivede k boji za svobodu v prosluněném Karibiku

Foto: Ubisoft

Ani herní společnost Ubisoft před E3 nezahálí a jednu ze svých nejočekávanějších her pro letošní rok trošku blíže seznamuje s hráči. Dočkali jsme se hned dvojice nových videí, které ukazují, jak hlavní postavy hry, herní zařazení, tak i zběsilou akci a pravidla pro přežití.

Vývojáři si vybrali jako hlavní protagonistku Dani Rojas, ale na začátku hry bude možné se přepnout i do mužské postavy se stejným jménem. U mužského hrdiny jsme zatím neslyšeli dabing ani jeho ztvárnění ve hře.

Příběh je v podobném duchu. Nad Karibskou zemí vládne krutý tyran a náš hlavní hrdina či hrdinka se přidá ke skupině guerillových bojovníků za svobodu. Prostě něco podobného jako jsme zažili ve čtvrtém i pátém díle jen s jiným zasazením a novými funkcemi.

Pokrok v této sérii dle videí je znatelný u výstroje, která kromě klasických zbraní bude obsahovat několik zajímavostí a výstředních kousků. Třeba takový vrhač CD, nebo super baťoh, který slouží jako přenosný raketomet se jeví hodně bizarně.

Ve hře nebudou chybět ani pořádně nadupaná vozidla s drobnými úpravami, nebo zvířecí společníci. Lze očekávat, že na pomoc si budeme moci vzít i NPC či lidské společníky. Ještě taková drobnost, je že budeme moci usednout do koňského sedla. Hra vyjde 7.10. pro Playstation 5, Playstation 4 Xbox One, Xbox Series X|S, Stadii a PC

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na