FIFA 20 v novém traileru se záběry z hraní. Představuje řadu vylepšení

Společnost EA Sports vypustila do světa nový gameplay trailer ke své nejočekávanější sportovní hře současnosti – FIFA 20. Kromě záběrů z hraní ve videu uvidíte také představení několika vylepšení, které si autoři pro tento ročník dlouholeté série připravili.

Jde například o optimalizaci umělé inteligence při bránění, střelbě, duelech jeden na jednoho a přihrávkách. Trailer také ukazuje nové taktické možnosti pro útok i obranu, které FIFA 20 přináší.

Novinkou je systém “Planned Tackling”, který hráče odměňuje za manuální provádění soubojů jeden na jednoho. Přepracování se dočkaly také penalty a řešení standardních situací.

Tip na článek:  FIFA 20 vrací do hry pouliční fotbálek. Podívejte se na první trailer a obrázky

FIFA 20 přesto všechno nebude mít na růžích ustláno. Její konkurenci v podobě eFootball PES 2020 se totiž podařil husarský kousek, když Konami vyfouklo EA Sports oficiální licenci na slavný tým Juventus Turín, ve kterém hraje Cristiano Ronaldo. Ve FIFA 20 se tak tento celek objeví pod fiktivním jménem, což je pro sérii, která si vždy zakládala na co nejobsáhlejších licencích, velká rána.

FIFA 20 vychází 27. září 2019 pro PC, Playstation 4 a Xbox One. Ještě předtím však očekáváme příchod tradiční demoverze.

FIFA 20 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 3 Prumer: 1.7]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na