FIFA 21 se dočkala prvního traileru. Pozornost na sebe strhl Eric Cantona

Foto: EA Sports

V říjnu odstartuje FIFA 21 novou sezónu virtuálního fotbalu. EA Sports se teď vytasili s prvním trailerem, který hru prezentuje ve velmi dynamickém a mladistvém duchu. Na sociálních sítích ale vyvolal pozdvižení zdánlivý detail: novou ICON v módu Ultimate Team se stane fotbalová legenda Eric Cantona.

Další fanoušky velmi pozitivně přijatou novinkou je kooperativní mód ve FUT, díky kterému si můžete s kamarády střihnout squad battles a další módy. Kromě toho tu bude k dispozici také kariérní mód.

Z poměrně plytké tiskové zprávy k FIFA 21 stojí za zmínku především slova o výrazně vylepšené umělé inteligenci soupeře. “Díky vylepšené umělé inteligenci jdou soupeři jak do defenzívy, tak ofenzívy s ještě větší inteligencí. Nové systémy se postarají o ještě autentičtější rozhodnutí umělé inteligence ve věci pokrývání hráčů, soubojů, přihrávkách a hře s míčem, tak aby ti v každé hře vytvořili potíže a tvá kariéra nabízela s každou hrou nové výzvy.

Kariérní mód má obecně nabídnout o poznání větší množství aspektu manažerské simulace, což by mělo být kořením pro samotné zápasy.

FIFA 21 vychází 9. října 2020 na PC, Playstation 4, Xbox One, Switch, Playstation 5 a Xbox Series X. PC hráči se bohužel dozvěděli, že jejich verze nebude splňovat next-gen parametry.

FIFA 21 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na