Final Fantasy 15 vychází konečně na PC. Pro konzole je k mání rozšířená Royal Edition

Majitelé počítačů si konečně mohou zahrát Final Fantasy 15. Společnost Square Enix totiž vydala takzvanou Windows Edition, kterou doprovází Royal Edition určená pro Playstation 4 a Xbox One. Obě verze mají oproti původnímu FF XV rozšířený obsah.

Součástí obou edic je veškerý obsah vydaný v rámci Season Passu od data vydání původní hry, dále rozšířená mapa, nové  lokace k objevování, mód z pohledu první osoby, plně řiditelná královská loď a mnoho dalšího.

Final Fantasy XV Windows Edition navíc nabídne rozlišení 4K (3840 x 2160), podporu HDR 10, podporu módů, integraci Tobii  Eyetracking a AlienFX.

Stahujte bezplatnou aktualizaci

Od včerejšího dne je k dispozici zdarma ke stažení aktualizace Final Fantasy XV Multiplayer Expansion: Comrades, která přináší několik nových hratelných lokalit, úkolů, předmětů, schopností a mnoho dalšího, jako je například navýšení úrovní charakterů a zbraní.

Děj Final Fantasy 15 je zasazen do kouzelného světa, kde se realita potkává s fantazií. Hráči tentokrát spojí své síly s korunním princem jménem Noctis a jeho druhy na epické cestě bratrství, lásky a beznaděje a postupně tak odhalí Noctisův osud a pokusí se čelit silám impéria jménem Niflheim, jehož vládce lační po válce.

Final Fantasy 15 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Redaktor a hlavní recenzent serveru Gamebro.cz. Jinak vášnivý sběratel starých herních konzolí a her.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na