Fortnite oznamuje novou spolupráci s Avengers. Na co se těšit?

Krátce před premiérou nejočekávanějšího filmu posledních let – Avengers: Endgame – oznámilo vývojářské studio novou spolupráci se společností Marvel. Pokračuje tak kooperace z loňského roku, kdy se ve Fortnite objevily nové skiny a události spjaté s filmem Avengers: Infinity War.

V prvním tweetu ukázali autoři štít Kapitána Ameriky, který nese jedna z postav Fortnite. Datum propojení obou významných značek zábavního průmyslu bylo stanoveno na 25. dubna 2019. Pokud bychom vycházeli z loňských zkušeností, můžeme se těšit také na nový herní mód. V případě Infinity War bylo možné zhostit se role samotného Thanose a bojovat proti ostatním hráčům. Zda se vrátí tento mód, nebo autoři připraví něco nového, zatím známo není.

Pokud jde o samotné Avengers: Endgame, jeho premiéra proběhne celosvětově 24. dubna 2019. Snímek pravděpodobně spustí opět obří mánii a touhu po všem, co se slavnými Avengers souvisí. Fortnite tak zjevně vsadilo na správnou kartu a jeho již tak velký úspěch bude v tomto období ještě znásoben.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Oldis
Host
Oldis

njn dělají to dobře a miliardové tržby to je potvrzují 😉