Fortnite začne nanovo. Chapter 2 přinese velké změny

Včera se naplno ukázal důvod, proč studio Epic Games dopředu nesdělilo informace o začátku 11. sezóny Fortnite, která měla odstartovat dnes. Jenže se tak nestalo a namísto toho Fortnite skončilo způsobem, že se do něj není možné přihlásit a hrát. Podle všeho ho nasála černá díra.

Jak se ukazuje, první verze Fortnite Battle Royale byla koncipována na deset sezón a po nich přijde něco nového. Jak prozradila italská verze App Storu, které se podařil nechtěný únik, bude to Fortnite: Chapter 2, tedy Kapitola 2.

Na internetu se díky tomu objevil také první obrázek druhé kapitoly Fortnite, na kterém trojice postav shlíží z kopce směrem přes řeku. Na ní je k vidění něco, co připomíná lodě. V dáli je potom rozmazaná budova. Nejde o nic, co by byť jen připomínalo stávající mapu. Jak to tak vypadá, hráči nadobro opustí stávající ostrov.

Aktuální akce, kterou si autoři Fortnite pro hráče přichystali, vzbudila na internetu opravdovou bouři a opět ukázalo, jakou moc tato online akce má. Není pochyb o tom, že do druhé kapitoly se vrhne i mnoho z těch, kdo hru už třeba opustili.

Zatím není známo, kdy Fortnite: Chapter 2 odstartuje, ale v zájmu tvůrců pochopitelně je, aby se tak stalo co nejdříve. Na druhou stranu – odříkaného největší krajíc, jak se říká, a tak je možné, že Epic ještě trochu pocuchá hráčům nervy.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na