Ghost of Tsushima bude o boji proti mongolské invazi. Podívejte se na epický trailer v hlavní roli s jedním z posledních samurajů

Foto: Ghost of Tsushima

Ghost of Tsushima bude podle všeho velmi epickým dobrodružstvím, což podpořil také nejnovější trailer hry prezentovaný na konferenci Sony v rámci E3 2018.

Video se soustředí na mongolskou invazi na japonský ostrov Tsushima. Píše se devátý den, kdy jeho obyvatelé strádají pod nadvládou dobyvatelů. Ideální chvíle, aby povstal jeden z posledních samurajů, a tyranům se postavil.

Hráči budou v Ghost of Tsushima využívat tradičních schopností a zbraní daného období. Co však na traileru zaujalo především, to jsou parádní scenérie, které hře propůjčují jakýsi nádech osudovosti.

Ghost of Tsushima se bude odehrávat v roce 1274 v době feudálního Japonska a nabídne otevřený svět, ve kterém budete moct plnit jak úkoly hlavní příběhové linky, tak vedlejší questy.

Pokud se dosud Ghost of Tsushima tísnil trochu ve stínu slavnějších jmen z portfolia exkluzivních titulů Sony, nyní z něj definitivně vystoupil a stává se jedním ze žhavých kousků, kterých se nemůžeme dočkat.

Ghost of Tsushima – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na