Ghost Recon Breakpoint konečně dostane umělou inteligenci pro spolubojovníky

Foto: Ghost Recon Breakpoint

Dobrá zpráva pro všechny sólo hráče Ghost Recon Breakpoint. Dlouho očekávaní AI spolubojovníci budou k dispozici po bezplatné aktualizaci, která přijde již tento týden. Fanoušci hry se tak konečně dočkají funkce, po které volali od samotného vydání hry, jež loni neproběhlo úplně podle představ. Tato funkce byla využita již v předchozím díle Ghost Recon Wildlands, ale v Breakpoint zatím chyběla.

Vlastnosti, vzhled i vybavení všech tří společníků (Fury, Fixit a Vasily) budou plně přizpůsobitelné, takže hráči budou mít spoustu flexibility v tom, jak si sestaví svůj tým.  Noví společníci budou také reagovat na vaše chování, což znamená, že pokud hráč zvolí stealth postup, spolubojovníci ho budou následovat.

Budeme mít k dispozici příkazy – přeskupení, přesun na určité místo, držení pozice a útok. Příkazy pro nové AI společníky budou zahrnovat také klasiku Ghost Recon – označování a následné zlikvidování všech těchto cílů najednou. Tyto informace byly oznámeny během show Ubisoft Forward.

Bezplatná aktualizace pro Ghost Recon Breakpoint bude vydána 15. července napříč platformami. Nová aktualizace také přinese vylepšení editoru Gunsmith, opravy PvP, PvE a další. 

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 3 Prumer: 5]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na