Gigantic konečně vychází. Podívejte se na trailer a hrajte zdarma

Společnosti Motiga a Perfect World vydali Free2Play akční hru Gigantic, a to na platformy PC a Xbox One. PC verzi si můžete stáhnout přes Steam, Windows 10 Store a platformu Arc firmy Perfect World.

V této hrdinské střílečce proti sobě nastupují šestičlenné týmy, které využívají rozličné schopnosti a zbraně. Koncepčně hra hodně připomíná například Paladins. Cílem je zlikvidovat giganty nepřátelského týmu, ostatně podle nich se hra jmenuje. V moment vydání bylo k dispozici celkem 19 hrdinů – k osmnáctce známé z betaverze se přidal nový charakter Ramsey.

Gigantic však není ryzím Free2Play kusem, existuje totiž i přímo placená verze. Kdo nechce trávit čas s postupným zpřístupňováním hrdinů, může si pořídit Starter Pack s 8 charaktery (a dalšími bonusy jako jsou skiny, balíčky karet a herní měna) nebo rovnou Ultimate Pack. Ten, jak už název napovídá, zahrnuje všech 19 postav a také přístup ke všem charakterům, které do Gigantic přibudou po vydání.

Starter Pack stojí 9,99 EUR, Ultimate Pack už docela vysokých 29,99 EUR.

Gigantic byl oznámen v roce 2014 bývalými tvůrci strategického hitu Starcraft. Do projektu se časem jako vydavatel zapojil Microsoft a chtěl z něj mít ukázkový titul pro Xbox One a Windows 10. To však nakonec nedopadlo. Projekt se dostal do problémů, Microsoft z něj vystoupil a vývojářské studio Motiga muselo v několika vlnách propouštět zaměstnance.

Před krachem však Gigantic zachránil čínský vydavatel Perfect World (Neverwinter, Star Trek Online), který poskytl prostředky na dokončení vývoje.

 

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na