Gigantická hra Mount & Blade 2: Bannerlord má po 7 letech konečně datum vydání

Těžko se tomu věří, ale Mount & Blade 2: Bannerlord možná skutečně jednou vyjde. Tento nesmírně ambiciózní titul od tureckého studia Taleworlds Entertainment zjevně trpí syndromem velkých očí, kdy autoři do hry neustále přidávají nové prvky, jež jim znemožňují hru dokončit. Nyní se ale přeci jen blýská na lepší časy, protože autoři na Gamescomu prozradili, že by hra v březnu 2020 měla vstoupit do předběžného přístupu na Steamu. Kromě toho se tvůrci vytasili s novým trailerem se záběry z hraní, kde však chybí interface a mapa světa.

Právě to poslední je přitom centrálním bodem celé série Mount & Blade. Stejně jako v prvním díle, také v Mount & Blade 2 budete jezdit se svým vlastnoručně vytvořeným rytířem a jeho armádou od města k městu, věnovat se obchodu a rekrutovat další bojovníky. Zkrátka budete kočovat.

Na Gamescomu si zájemci mohou vyzkoušet multiplayerový mód Mount & Blade 2: Bannerlord, nikoliv však singleplayerovou kampaň – ta zůstává za zavřenými dveřmi a zahrají si ji pouze novináři.

Mount & Blade II: Bannerlord - screenshoty
« 2 z 6 »

Uvedené datum vydání Mount & Blade 2: Bannerlord začátkem příštího roku platí pouze pro PC verzi. V plánu jsou také verze pro Playstation 4 a Xbox One, ale ty budou následovat až později.

Mount & Blade 2: Bannerlord – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 4 Prumer: 3.8]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na