GOG si na oslavu svých narozenin připravil až 80% slevy. Nechybí Kingdom Come ani Zaklínač 3

Internetový herní obchod Good Old Games (GOG) právě slaví 11. narozeniny od svého založení. Při té příležitosti si pro hráče připravil slevy až 80%, které se netýkají jenom starších titulů, ale i her z minulého roku. Dohromady v akci spojené s výročím najdeme 88 her zlevněných až 80 %.

Za zmínku stojí například Witcher 3 v Game of the Year edici se 70% slevou nebo Divinity Original Sin 2, zlevněné o 40%. Dále také Kingdom Come: Deliverance z dílen tuzemského Warhorse. Příznivci starších RPG si přijdou na své s klasickou sérií Gothic.

Fanoušci stříleček mohou sáhnout po Bioshocku Infinite, taktéž i po remasterovaných verzích prvních dvou dílů. Pro spíše odpočinkové hráče najdeme ve výčtu zlevněných her také farmářský simulátor s příjemnou atmosférou Stardew Valley.

Tip na článek:  Prodejci her GOG.com se příliš nedaří. Složitou situaci řeší hromadným propouštěním

Nabídka bude pokračovat ještě další tři dny. Jak už samotný název GOG napovídá, původně se obchod specializoval na starší tituly. V současné době ale nabízí i nejžhavější novinky. Stále v něm však najdeme některé retro tituly, které jinde nemají.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 8 Prumer: 3.9]

Hráč s láskou ke komiksům a popkultuře. Příležitostný sportovec a milovník adrenalinu.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na