GreedFall bude temným RPG v alternativním 17. století. Podívejte se na povedený trailer

Vydavatelský dům Focus Home Interactive na veletrhu E3 2018 předvedl své chystané RPG prostřednictvím nového traileru. Fantasy hra přitom bohužel byla odsunuta až na příští rok.

GreedFall vás zavede do barokního 17. století, ale nikoliv toho, které si pamatujete z učebnic dějepisu, nýbrž 17. století alternativní historie. Samotný příběh se přitom odehrává na tajuplném ostrově plném pokladů a tajemství.

Ty pochopitelně lákají nejrůznější lovce pokladů a žoldáky pokoušející své štěstí. Postupně se však dostávají do střetu s místními obyvateli ostrova, jež střeží nadpřirozené bytosti a magické manifestace. Někde uprostřed toho všeho se coby hráči ocitnete. Tvůrci popisují GreedFall jako “dlouhou cestu plnou tajemství”.

GreedFall má být především propracovaným RPG plným questů, které nabízejí různé možnosti řešení a interakce. Francouzské vývojářské studio Spiders dává za příklad boj, diplomacii nebo plížení. Všechny vaše činy přitom budou mít vliv na frakce působící na ostrově.

GreedFall vyjde na PC, Playstation 4 a Xbox One.

GreedFall – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na