GTA 5 můžete mít zcela zdarma. Rozdává ho Epic Store

Epic Games Store podle všeho v žádném případě nemíní polevit v politice rozdávání atraktivních herních titulů. Málokdo ale počítal, že někdy dojde na GTA 5, což je nejprodávanější hra všech dob a zároveň nejvýdelečnější produkt zábavního průmyslu vůbec. Titul se přitom stále prodává za 30 EUR a do slev chodí jen málo. Přesto například na Steamu pravidelně okupuje přední příčky prodejnosti.

To by se ale mohlo v nejbližší době změnit, protože každý zájemce o hru ji bude moct získat zcela zdarma. Postačí k tomu stažení klienta Epic Games Store a následná aktivace hry, jež vám v knihovně zůstane na pořád. GTA V bude zdarma dostupné od dnešního večera, a to až do 21. května. Na získání hry tak budete mít necelý týden.

Vzhledem ke stále velmi slušné prodejnosti GTA 5 si ani nechceme představovat, kolik musela společnost Epic Games za volné šíření zaplatit. A kdo ví, zda náhodou nepůjde o marketingovou podporu oznámení GTA 6?

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 4 Prumer: 4.3]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na