GTA 6 vyjde zřejmě až v roce 2025. Vývoj potrvá deset let

Foto: GTA 5

Na internet unikly další informace od zasvěcených zdrojů o přípravách Grand Theft Auta 6, které – ačkoliv nebylo oznámeno – patří k nejočekávanějším hrám vůbec. Ostatně není divu, vždyť GTA 5 se stalo nejúspěšnějším produktem zábavního průmyslu všech dob – a stále se skvěle prodává.

Podle zákulisních informací se vývoj GTA 6 na plné obrátky rozjel až v roce 2018, tedy poté, co Rockstar Games dokončili náročný projekt v podobě Red Dead Redemption 2. První přípravy GTA VI už započaly ale v roce 2015, ale v té době na něm pracoval jen malý tým a v podstatě dával dohromady koncept hry.

Na Grand Theft Auto 6 nyní pracuje Rockstar North, který má sídlo ve skotském Edinburghu. Celkově má vývoj titulu zabrat celých deset let, což by znamenalo, že hra nevyjde před rokem 2025. Mimochodem: na Red Dead Redemption 2 potřeboval Rockstar rovněž dlouhou dobu a sice 8 let. Nové Grand Theft Auto je však ještě rozsáhlejším projektem.

Tip na článek:  GTA 6 v nepotvrzených detailech. Má vycházet ze světa narkomafie

Pokud by se tyto informace potvrdily, znamenalo by to, že i samotné oznámení GTA 6 je ještě daleko v budoucnosti. Jak GTA 4, tak GTA 5 totiž byly veřejnosti představeny přibližně dva roky před samotným vydáním. V takovém případě bychom se oznámení šestky dočkali někdy v roce 2023.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 35 Prumer: 3.9]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

4
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Tomáš Lesbišou
Host
Tomáš Lesbišou

Evidentně nevíte o čem píšete. 😀 GTA 6 vyjde zcela určitě na novou generaci konzolí (PS5 apod.) a to do dvou let. Žádný akcionář Take-Two by nenechal vyjít další velké GTA 12 let od vydání posledního dílu. 😀

Meli
Host
Meli

GTA5 nejhorší cheatujicí hra na světě bez řešení rockstár proto ani za 10 let bych nekoupil hru od této společnosti.Neumí vyřešit problém v GTA5 a chtějí dělat 6tku ? jsou úplně mimo mísu a lidi taky pokud to koupí.

SeGy89
Host
SeGy89

Nic proti, ale gta bylo vzdy otazka singleplayeru, Online je jen takovej bonus.
Navic posranej Valve co provozuje Counter Strike, ma taky cheateru pozehnane, a to je jen onlinovka, ale to uz asi nikdo neresi,

Boss
Host
Boss

Sám jsi mimo jdi hrát pokemony