Hackeři do Falloutu 76 přidali vytoužené příběhové postavy. Hráči se bouří a žádají Bethesdu o nápravu

Foto: Bethesda

Hráči Falloutu 76 se nemohou dočkat oznámeného updatu hry s názvem Wastelanders, který by do hry měl mimo jiné přinést NPC postavy. Ty jsou komunitou od počátku značně postrádány a jde o jeden z hlavních bodů kritiky, která na hru směřuje. Příliš tomu nepřidalo ani několikeré odložené Wastelanders.

Nicméně NPC se nyní ve Falloutu 76 objevily, byť trochu jinak než si vývojářské studio Bethesda představovalo. Jsou totiž dílem hackerů, kteří je do hry dostali prostřednictvím speciálního skriptu. Nejde přitom jen o NPC, ale také vzducholodě nebo předměty. Dalo by se očekávat, že ve hře jen stojí a nic nedělají, ale tak tomu není. Oni brání hráče a pronásledují nepřátelé. Tím mění vyváženost hry.

NPC se tak nyní postaraly především o to, že hráči po Bethesdě žádají, aby konečně zasáhla a starala se o anti-cheatová opatření ve Falloutu 76. Považují to jen za další z vážných problémů titulu, který provází historie nejrůznějších chyb a bugů.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 9 Prumer: 4.4]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na