Halo Infinite vyjde příští rok pro nový Xbox. Podívejte se na aktuální trailer

Foto: Microsoft

Jasně největším tahákem konference Microsoftu na E3 2019 se stalo Halo Infinite, tedy pokračování oblíbené série, která je hluboce provázaná s konzolemi značky Xbox. A toto provázání se po vydání nejnovějšího dílu ještě prohloubí.

Právě Halo Infinite se stane pravděpodobně největším “launch titulem” nově oznámené konzole, která zatím vzniká pod názvem Xbox Project Scarlett. Ta se má na trh dostat na konci příštího roku a už teď vidíme její bundle packy obsahující právě Halo Infinite. Vzhledem k tomu, že titul evidentně míří primárně na novou generaci Xboxu, mohou si tvůrci dovolit dosud nevídanou míru detailů, o čemž se můžete přesvědčit v nejnovějším traileru. Dodejme, že nové Halo ku příležitosti uvedení nové konzole na trh tu byla naposledy v případě prvního dílu této série.

Pokud bychom měli soudit ze samotného videa, příliš nepřekvapí, že se do hry po událostech v Halo 5 vrací Master Chief. Faktem ale je, že vidět ho v jeho starém obleku přináší fanouškům příjemné pocity.

Kromě příští generace Xboxu vyjde Halo Infinite s největší pravděpodobností také pro PC. Jak už jsme uvedli, vyjde koncem roku 2020.

Halo Infinite – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na