Hernímu pořadu New Game+ se propadla sledovanost. Přinejmenším na čas skončil

Pokud jste viděli dnešní premiéru New Game +, tak víte, že přes prázdniny neběžíme. Není to žádná velká tragédie, ostatně léto je vždycky taková zoufalá okurková sezóna, že mě to ani zásadně nemrzí. Jediný, co mě štvalo, byla představa, že díky tomu přijdu o Gamescom. Ale to už jsem si taky pošéfovala  Každopádně od září jedeme dál, chystáme pro vás zajímavý změny, na kterých právě teď tvrdě makáme. Bohužel to znamená, že teď není čas ani síla na streamy. Věřím, že se to ale brzy změní,” uvedla šéfredaktorka pořadu New Game+, který běžel od března na Televizi Seznam, na svém Facebooku.

Může se to jevit jako plánovaná prázdninová pauza, ovšem podle nejnovějších zákulisních informací jde o hlubší problémy, které mají souvislost s neuspokojivou sledovaností první sezóny pořadu New Game +. Ta přitom začínala více než slušně a první tři díly se mohly pochlubit odpovídající sledovaností, která jen prostřednictvím streamu na internetu přesáhla 30 000 diváků.

Jenže pak se čísla z nějakého důvodu začala prudce propadat, což se redakci nepodařilo zvrátit ani nákladným výjezdem do Los Angeles na veletrh E3 2019 a obsahově patřičně nabušenými díly. Poslední díly nedokázaly překročit ani hranici 10 000 diváků. Televize Seznam následně vystavila dalšímu natáčení stopku s tím, že pořad bude třeba změnit.

Oficiální vyjádření zní, že smlouva byla uzavřena pouze na první sezónu. Těžko si ale představit, že by v původní představě měla proběhnout bez Gamescomu, tedy jedné ze dvou největších herních akcí roku.

Pořad New Game+ vznikl poté, co většina autorského týmu odešla ze solidně zavedeného Re-Play, který běží na Primě. Ten přitom odchod svých hlavních tváří, Mikoláše Tučka a Alžběty Trojanové, přežil překvapivě dobře a v nové podobě získal velmi slušnou dynamiku.

Zato New Game + působil místy unyle, když se navzdory proklamacím o novém přístupu nesl dále v duchu původního Re-Play, jen v nových kulisách. Jedno je podle osob seznámených s vývojem situace jisté: pokud bude pořad pokračovat, pak ve výrazně pozměněné podobě.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 14 Prumer: 3.6]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

7
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Skála
Host
Skála

vychcanec Tuček už je asi hodně zoufalej. Celej svůj Facebook zamořil placenou inzercí, kterou se neobtěžuje ani nějak označit. To, že je to potřeba, přitom dneska ví už kdejaká průměrná instagramerka…

Adam
Host
Adam

Zajímalo by mě o kolik peněz se jim propadnou mzdy..jak moc toho budou toho tito dva moderátoři litovat že odešli z Re-Play to si jako neudělali nějakou smlouvu aby se pak mohli vrátit?

Franta
Host
Franta

To je tak, když se luxusně přepočítáš. V Re-Play byli Tuček a Trojanová za hvězdy, ale chtěli víc. Odešli způsobem, že štáb Re-Play horko těžko lepil díry, ale zvládl to. Zato naše hvězdná dvojice měla v NewGame+ všechno na háku s tím, že stačí, když vystaví svoje známé ksichtíky, a produkovala děsivou nudu. Těch pár fanboyů na solidní sledovanost nestačilo. Jejich chvilka slávy už je pryč. Tučkovi tak teď nezbývá než trapně somrovat na tu jeho Blate Night Show, i když už na ní jednou peníze dostal.

TSTMS2
Host
TSTMS2

Alžběta a Tuček dokud byly v Replay tak stal za to dnes o Replay 2 nemám zájem a byl jsem Šťastný jak blecha když jsem našel New Game. + , Tučka a Trojanovou, Replay stojí za prd když už tam nejsou Replay 2 mně nebaví teď Replay 2 vypadá jak pořád Indián který má hnusné Studio jak Replay 2 i ty new Lidi v Replay 2 mi neseděj nějaký Kozel a Ne. Gr fakt udělají náladu jak co nejrychleji vypnout Replay 2, na Replay 1 na každý díl jsem se těšil ale o Replay 2 jsem ztratil zájem… Hnus Jediná… Číst vice »

Petr Novák
Host
Petr Novák

Mohl bys to napsat znova když nejsi vyhulenej nebo vožralej? Tvému příspěvku není téměř rozumět.

pepe
Host
pepe

Největší problém New Game + je, že ho sledují idioti jako jsi ty 😉

Morgast
Host
Morgast

Největší idioti sledují Tukana a obdivují toho grázla. Pokud jde o Alžbětu, pamatuji na její novinářské počátky. Ty její články měly tenkrát šťávu a styl. /ak nastal úpadek a dnes už vidíme jen dno.