Hitman 3 byl potvrzen. Studio IO Interactive ale pracuje i na další hře

Dobré zprávy pro milovníky stealth akcí. Vývojářské studio IO Interactive se ve svém novém NoClip dokumentu otevřeně vyjádřilo o pokračování Hitmana 2. Autoři uvedli, že aktuální sága o Agentovi 47 je definitivně v plánu coby trilogie.

Hitman bude trilogie. Budoucnost vypadá růžově – chceme takzvaný World of Assassination realizovat vcelku. Tento World of Assassination bude, jakmile dojde k jeho dokončení, představovat jednu velkou hru, která začne Paříží v Hitmanovi (2016) a skončí finálním dějištěm Hitmana 3,” uvedl šéf IO Interactive, Hakan Abrak.

Přísně vzato už třetí Hitman existuje, respektive třetí díl předchozí generace Hitmana. Jmenoval se Hitman: Contracts a vyšel v roce 2004. V tomto případě je ale řeč o nové trilogii. Fakticky tak jde už o Hitmana 8.

Tip na článek:  Hitman 2 stále jede svou linii, a to včetně nedostatků - recenze

Přestože už je Hitman 3 v podstatě potvrzen, zdá se, že si na něj ještě nějakou dobu počkáme. Hlavní tým IO Interactive v Kodani se totiž aktuálně věnuje novému, dosud tajnému projektu, který by měl na světlo světa vytáhnout zcela novou značku.

Rozvoj Hitmana 2 a vývoj Hitmana 3 má nyní na starosti v lednu 2019 založená pobočka ve švédském Malmö. Zde se momentálně pracuje na bezplatných i zpoplatněných DLC přídavcích pro Hitman 2, například nový Sniper level.

Oznámení titulu Hitman 3 je ale vše, jen ne samozřejmé. Přeci jen, ani první ani druhý díl nové trilogie se neprodával kdovíjak a navíc původní vydavatel Square Enix další spolupráci odmítl, a tak se dánské studio muselo složitě vykupovat.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na