Hitman 3 vyjde exkluzivně na Epic Games Store. První díl bude zdarma

Foto: IO Interactive

Pokud si v lednu 2021 budete chtít zahrát třetí díl Hitmana na počítači, nezbude vám než jít cestou koupě prostřednictvím platformy Epic Games Store. Vývojářské studio IO Interactive totiž oznámilo časově exkluzivní dohodu s tímto obchodem. To znamená, že na jiných místech, zejména pak na Steamu, se Hitman 3 objeví až později, pravděpodobně s ročním odstupem.

Vlastní vydání Hitmana 3 je pro IO Interactive velkým krokem k tomu, abychom dosáhli našeho ambiciózního cíle být nezávislým studiem,” prohlásil šéf IO Interactive Hakan Abrak. “Kromě toho nám partnerství s Epicem dává volnost, vytvořit hru pro naše fanoušky a komunitu tak, jak jsme si představovali, a to bez kompromisů.

Z těchto slov je docela dobře čitelné, že IO Interactive za exkluzivitu Hitmana 3 dostalo slušný balík peněz. Ostatně, o tom, že Epic Games dokáží za podobné věci zaplatit pořádný balík, už jsme psali několikrát. A Hitman 3 je přeci jen poměrně velké jméno. Pokud se chcete na třetí díl navnadit, budete mít šanci si od 27. srpna do 3. září zdarma stáhnout první díl novodobé trilogie Hitmana.

Hitman 3 představuje finále trilogie zvané “World of Assassination”. Agent 47 se vydává na cestu po světě, aby absolvoval ty nejdůležitější zakázky své kariéry. Ty ho zavedou do anglického Dartmooru, na což se můžete podívat v novém traileru.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na