Hlavní příběh Borderlands 3 zabere 30 hodin hraní. Ale jen, když si pospíšíte

Kvalitní hra zaměřená na loot musí hráče udržet desítky, ne-li rovnou stovky hodin. Za tímto účelem pochopitelně musí nabídnout dostatečně atraktivní obsah, což je většinou kamenem úrazu. V případě Borderlands 3 jsme se dozvěděli první čísla, která nepůsobí vůbec špatně.

V rámci představení hry v Los Angeles se její kreativní ředitel Paul Sage rozpovídal o tom, jak dlouho hra zabere. Podle něj je pro dohrání příběhové kampaně zapotřebí 30 hodin. Ovšem to je skutečně bleskurychlý průběh, kdy se soustředíte jen na hlavní příběh a v podstatě zcela ignorujete vedlejší mise a aktivity, respektive plníte jen ty nejdůležitější, abyste se mohli posunout dále.

Tip na článek:  Borderlands 3 v prvních záběrech z hraní

Pokud toto číslo srovnáme s databází How Long to Beat, která sbírá údaje o čase nutném k dohrání všech her světa, zjistíme, že jde v zásadě o stejné číslo jako v případě Borderlands 2. Také pro jeho kampaň bylo zapotřebí 30 hodin. Při plnění obvyklého penza vedlejších aktivit se dostanete na 52 hodin. Kdo plní 100 procent obsahu, měl by si vyhradit 115 hodin času.

Také Borderlands 3 nabídne spoustu vedlejších úkolů, které jsou mnohdy zábavnější než ty hlavní a umožní vám doopravdy se ponořit do atraktivního univerza. Kromě toho už vývojářského studio Gearbox oznámilo čtveřici příběhových rozšíření.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na