Hledáte rychlý a stabilní internet pro hraní onlinovek? V Praze žádný problém

V podstatě každá počítačová hra si v dnešní době žádá alespoň základní připojení k internetu, protože odesílá nejrůznější data na své servery. Pokud navíc patříte mezi hráče online titulů jako je aktuální hit Fortnite nebo klasika World of Warcraft, bez kvalitního připojení k internetu se neobejdete.  

Zatímco ještě před pár lety nebylo příliš z čeho vybírat a minimálně jeden ze základních parametrů, ať už to byl download, upload nebo cena, nesplňoval náročná kritéria, dnes se naopak s nabídkami roztrhl pytel. Tradiční operátoři si stále jedou to své, ovšem za nimi se to alternativami jenom hemží.

Na první pohled ideální stav, ale nejrůznější místní sdružení nabízející připojení prostřednictvím Wifi také nemusí představovat ideální volbu. Většinou neposkytují žádné záruky a se zákaznickou podporou je to také všelijaké. Pokud se objeví problém, může nějakou dobu trvat, než se vám ho povede vyřešit.

Nabídky na míru pražským čtvrtím

V případě, že bydlíte v Praze, máte situaci výrazně ulehčenou. Kabelový internet zde poskytují i prvotřídní alternativní společnosti. Například společnost AIM aktuálně láká zákazníky na skvěle naceněné tarify od 200 Kč. Už takový tarif stačí na běžnou práci na internetu.

Opravdoví hráči by se s ním ale neměli spokojit. Naštěstí i pro ně tu jsou adekvátní nabídky. Už s internetem za 290 Kč si v pohodě zahrajete v podstatě cokoliv a nejvyšší tarif se potom pyšní více než dostatečnou rychlostí 100 Mbps na stahování i odesílání dat.

Vše si můžete podrobně pročíst na příslušné webové stránce Internet Praha, kde najdete informace ke všem tarifům a postup, jak takové internetové připojení získat. K dispozici jsou také lokální stránky pro jednotlivé pražské čtvrti, jako například Internet Stodůlky, kde můžete o odběr internetu, ale také televize, zažádat coby samostatná domácnost, nebo rovnou celé bytové družstvo.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na