Hororová akce Chernobylite v novém příběhovém traileru

Vývojářské studio The Farm 51 se rozhodlo zkusit štěstí a na Kickstarteru spustilo crowdfundingovou kampaň s cílem zafinancovat část vývoje chystané akce Chernobylite. Při této příležitosti zveřejnili nové video, které tento atraktivní titul přibližuje z hlediska vývoje, a také příběhový trailer.

Autoři ve vývojářském videu například objasňují, jak vznikal herní svět Chernobylite. Vysvětlují, že se ke zničené jaderné elektrárně, v jejímž okolí se příběh odehrává, vydali hned několikrát, aby nabrali co možná nejvěrnější materiál. V příběhovém traileru se pak můžete podívat, jak se jim to podařilo.

Hra vás vsadí do role Igora, který se 30 let po známé havárii pokouší najít svou zmizelou přítelkyni. Za tímto účelem si v uzavřené zóně zřídí základnu, posbírá skupinu “stalkerů” a vrhne se do odhalování mnohých tajemství. Přitom narazí na hranice reality i své vlastní příčetnosti.

Chernobylite má vyjít ve 3. čtvrtletí tohoto roku, a to na PC, Playstation 4, Xbox One.

Chernobylite – trailer

Chernobylite – video

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na