Hráči Falloutu 76 pořádají hon na ty, kdo si zaplatí předplatné. Bojí se, že se stane standardem

Prémiové předplatné Fallout 1st znamená pro Fallout 76 zatím jednu velkou katastrofu. Kromě nepříliš zdařilého uvedení této služby a příliš vysoké ceny se předplatitelé navíc musí potýkat s řadou technických problémů, jako jsou mizející předměty ze scrapboxu. A ke všemu, ony slibované privátní servery nejsou tak docela soukromé – jde totiž o instance v otevřeném světě.

Aby toho nebylo málo, na Redditu se nyní množí zprávy nebožáků, kteří si Fallout 1st zaplatili a na které je nyní z řad ostatních hráčů pořádán doslova hon. “Byl jsem zbit poté, co jsem vyvolal Mothman emote ve Vaultu 51,” uvedl jeden z předplatitelů. “Minimálně pět až sedm hráčů v medvědích kostýmech mě neustále mlátilo.” Další hráč uvedl, že na něj ostatních hráči přes voicechat křičeli, ať jde tancovat zpátky na privátní servery“.

Na Redditu se nicméně objevilo i ospravedlnění takového konání. Jeden z velmi oblíbených threadů například uvádí: “Nikdo vám nezávidí Fallout 1st, předplatné je směšně levné. Ne, všichni jsou naštvaní a mají strak, že zrovna vaše předplatné to celé překlopí do zisku a posune hranice toho, co je v herním průmyslu ještě přijatelné. Přestaňte ničit videohry!” Tento post získal více než 1700 kladných hlasů a je podporován dalšími komentáři.

Tip na článek:  Zpoplatnění Falloutu 76 je neomluvitelné - komentář

Zdá se tak, že hráči Falloutu 76 vzali věc do vlastních rukou a za žádnou cenu nechtějí Bethesdě dovolit, aby jí tento krok bez dalšího prošel.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 18 Prumer: 3.1]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

9
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Petr
Host
Petr

Já se jen modlím, ať udělají Fallout 5 na bázi čtyřky a vyladěj to, co ve čtyřce postrádám. Na Fallout 76 mám smíšené pocity ale nikoliv extra negativní. Pořad pařím čtyřku přituněnou módama a jsem velice spokojený.

Roman
Host
Roman

Nejedná se o předplatné ale o pronájem soukromého světa na officiálním serveru to je zpoplatněno všude. Ukažte mi prosím MMORPG kde je tato funkce zdarma. Hon na hráče bude velmi úspěšný když hráči mají soukromý svět kam se ostatní nedostanou :D. Takže pokud nebude používat kosmetické bonusy nikdo to nezjistí 😀

Kuba
Host
Kuba

problem je v tom, ze ty kosmeticke bonusy muzou pouzivat i na beznych serverech a docela je zvyhodnuji, nerikam, ze je to pay to win, ale napr. unlimited inventar je docela zvyhodnujici vec

Roman
Host
Roman

Nejedná se o neomezený inventář, ale o truhlu na scrap a kromě scrapu do ní nic nedáte. Truhla vám sice zůstane i na veřejném serveru, ale nefunguje, nejdou do ní dávat věci. Pouze vyndáte scrap který jste tam před tím uložili. Záložní camp taky na veřejném serveru nejde. Takže žádné zvýhodnění se nekoná. Mnoho povyku pro nic. Dále bych rád věděl jak vás zvýhodní jiný skin na postavě?

Reidn
Host
Reidn

Jenomže většina her kde se to aplikuje je alespoň kvalitní, fallout 76 je totální odpad a nyní i s předraženým předplatným ( hovoří někdo kdo si ho koupil v rámci předobjednávky a dones toho lituje)

Vietrak
Host
Vietrak

Me fallout 76 bavil a ode dne kdy vysel jsem nehral nic jineho do doby nez jsem ho dohral. Ted uz jenom cekam nez bude hotova cestina a tesim se az si ho dam znova pekne v mem rodnem jazyce. 100 lidi 100 chuti.

Roman
Host
Roman

Jo ta panika lidí co by chtěli všechno zdarma je k smíchu u Skyrimu a Fallout4 chyby nikomu nevadili. Vyjde 76 a každý se muže zbláznit. Ale je pravdou že je zabugovaný víc, Já se musím přiznat že samotného mě to tolik nebaví ale s partou je to bomba. Vždycky se dobře bavíme.

Roman
Host
Roman

Pronájem soukromého oficiálního serveru není předplatné. Za to se platí všude, nejedná se o obsah do hry. V rámci předobjednávky jste mohl hrát betu a předobjednávku jste mohl zrušit v momentě kdy Bethesda oznámila, že hra bude v den vydání vypadat stejně. Po nějaký čas pak Bethesda dávala Fallout 76 se slevou. Ano Fallout 76 je průšvih, to vám ale nedává právo o něm lhát.

Vit
Host
Vit

Samozřejmě, že článek je opět zavádějící, koupil jsem si taky členství nikdo do mě ani neťukl a myslím, že se i hodilo když jsem při likvidaci Scorched Queen rozbalil stan a každý si mohl do bedny pro náboje či jiné věci. Jestli někdo šikanuje hráče není nic jednoduššího odejít na jiný server v případě na ten svůj, kam se nedostanou. Ve scrapboxu se mi taky nic neztrácí, asi nějaká momentální chyba. A jestli někomu chybí NPC mě teda ne, hra je ukecaná až až, mám ji od začátku a ještě jsem vše neprozkoumal. Pracují nemají tolik času 😉, takže za… Číst vice »