Hutný dungeon Below o sobě dává vědět 20minutovým videem. Ještě nikdy nevypadal lépe

Když byl Below v roce 2013 oznámen na veletrhu E3, už tehdy budil velký zájem hráčů i novinářů, protože vypadal opravdu dobře a zajímavě. 

Už samotný pohled v podobě vyzoomované perspektivy, která zdůrazňuje nebezpečnost okolí, je velmi netradiční. Prostředí tajuplného ostrova s náhodně generovaným jeskynním komplexem pak láká ještě více.

Below před vás postaví kreatury a relikty prastaré a vysoce technologizované civilizace. Drsné boje a především trvalá smrt (permadeath) dělají z Below “těžký, ale vždy férový zážitek”.

Bohužel jsme se o osud hry museli dlouho strachovat, protože se vývoj neustále natahoval a od roku 2016 o hře nebylo známo nic nového. To se ale mění a zdá se, že je vše na nejlepší cestě.

Below se na veletrhu PAX East v Bostonu nyní prezentoval v hratelné verzi, z níž vzniklo přiložené, více než dvacetiminutové video plné atraktivních záběrů z hraní.

Stále neznáme termín vydání, ale vzhledem k tomu, že hra vypadá už velmi pokročile, si troufáme odhadnout, že by mohla vyjít ještě letos.

Below – záběry z hraní

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na