Insomnia: The Ark připomíná mix Bioshocku a Falloutu. Hra je ve vývoji už devět let, podívejte se na video

Po dlouhých devíti letech vývoje by letos konečně mělo vyjít singleplayerové RPG jménem Insomnia: The Ark. Ruské vývojářské studio Mono se navíc posledních několik měsíců těší z podpory vydavatele HeroCraft. V nově zveřejněném videu si můžete prohlédnout ingame scény z atraktivního sci-fi světa, který je laděn do kyberpunkové noty a tak trochu připomíná mix Bioshocku a Falloutu.

Video ukazuje mimo jiné souboje probíhající v reálném čase a v jejichž průběhu může dojít k újmě okolní prostředí. Pevně nadefinované třídy zde neexistují – hráči budou mít možnost svou postavu definovat v rámci stromu schopností a využívat systému craftingu, tedy výroby vlastních předmětů.

Insomnia: The Ark si velmi zakládá také na svém příběhu, který se odehrává na vesmírné stanici Object 6, jež se nachází na své, 400 let trvající cestě k tajuplnému evakuačnímu bodu.

Insomnia: The Ark je ve vývoji pouze pro PC a 31. května by měl začít otevřený betatest, do kterého jsou přizváni všichni podporovatelé hry na Kickstarteru. V blízké budoucnosti však podle autorů budou další možnosti, jak si zatím nehotovou verzi vyzkoušet.

Insomnia: The Ark – video

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
INSOMNIA_The_Ark
Host

Thanks for covering our game! Will be happy to see you on our Steam page (add INSOMNIA to your wishlist, make a dev happy :D) https://goo.gl/3E4ezF