Jak si představitel Zaklínače postavil vlastní herní PC. Z videa je hit internetu

Foto: Henry Cavill (Instagram)

Skutečnost, že hvězdný herec a představitel Geralta v seriálu Zaklínač od Netflixu, Henry Cavill, je velkým fanouškem PC her, je známá už několik let. Cavill se tím nijak netajil a prozradil to v několika rozhovorech. Mezi jeho nejoblíbenější tituly se přitom vedle World of Warcraft nebo Overwatch řadí i hardcorovější kousky jako Zaklínač 3: Divoký hon nebo strategická série Total War.

Podle všeho teď uzrál čas na upgrade počítače. Ostatně, pořádný hráč musí být připraven na hry nové generace, které se objeví koncem roku spolu s novými konzolemi. Dalo by se přitom čekat, že herec, který si zahrál mimo jiné Supermana, někomu zavolá, ať mu domů přiveze ten nejnabušenější počítač, jaký půjde sehnat. Jenže Cavill je opravdovým fanouškem a na svoje “železo” nechce nechat sáhnout někoho jiného. A tak vzniklo video, které zachycuje, jak si Henry staví své PC z jednotlivých komponent. Okamžitě se stalo velmi virálním a zejména mezi hráči si herec získal spoustu nových fanoušků, pokud už je neměl za to, že jak dobře se zhostil Geralta.

Video sdílel Cavill na Instagramu. Za doprovodu hudby Barryho White “You’re The First, The Last, My Everything” skládá herec, tu více, tu méně umně, jednotlivé komponenty dohromady. Pro znalce může být zajímavé, co za díly si vlastně pro svůj stroj vybral. Vězte tedy, že v případě procesoru nesáhl po obligátním Intelu, nýbrž Ryzenu 9 od konkurenčního AMD. U grafické karty pak pro opravdové high-end PC mnoho možností není, a tak se jeví logicky volba Nvidia RTX 2080 Ti. Úložištěm je terabajtový SSD disk od Samsungu a PC má k dispozici celkem 32 GB RAM. To vše je zasazeno do motherboardu Asus ROG Crosshair VIII Hero. Přestože pravděpodobně nešlo o propagační video, zmínění výrobci si mohou mnout ruce.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

This kind of material isn’t for everyone….viewer discretion is advised. You may see a lot of parts that you haven’t seen before. #PC #AllTheParts #AllNightLong

Příspěvek sdílený Henry Cavill (@henrycavill),

Video způsobilo na sociálních sítích naprostý poprask a za pár dní získalo více než milion “lajků”. Je přitom zajímavé, že většina uživatelů ho hodnotí velmi pozitivně, což u podobných virálů nebývá pravidlem. “Henry Cavill je nejžhavějším nerdem na světě,” napsala na svůj Twitter jedna z fanynek. “Sakra, čtení návodů může být opravdu rajcující,” píše další. Nadšení jsou ale i muži. “Člověče, k Henrymu jsem teď získal úplně nový respekt. Věděl jsem, že je hráč, ale myslel jsem si, že si koupí hotové PC. Ale on si ho sám postaví, ten týpek je prostě opravdový PC hráč,” napsal uživatel Stingertc.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na