Kdo jako první dohraje adventuru MonteCrypto, obdrží od vývojářů jeden Bitcoin. Jeho hodnota přesahuje sto tisíc

Chystaná adventura MonteCrypto: The Bitcoin Enigma, která spočívá ve vyřešení celkem 24 náročných hádanek ve steampunkovém prostředí, vychází na Steamu už 20. února. Autoři se rozhodli vydání hry opepřit zajímavou výzvou hráčům.

Vtip spočívá v tom, že komu se jako prvnímu podaří zdolat všechny labyrinty MonteCrypto, dostane jako odměnu jeden Bitcoin. Cena této virtuální měny silně kolísá, ovšem momentálně se pohybuje někde kolem 7000 dolarů, což je přibližně 150 000 Kč. Odměna je to tedy více než sladká a jistě se jí pokusí získat celá řada hráčů.

Velkou zvláštností MonteCrypto přitom je skutečnost, že hráči mohou ve hře nechávat nápovědu pro ostatní, ale také se je pokusit svést ze stopy. Z traileru je jasně patrné, že vzkazy můžete psát do obrazových rámů na stěnách. Právě to zřejmě bude způsobem, jak spolu hráči budou moci komunikovat, ačkoliv se ve hře přímo nestřetnou.

Vývojářské studio Gem Rose Accent obtížnosti svých hádanek věří a bylo by překvapeno, kdyby se někomu podařilo MonteCrypto dohrát hned v den vydání. Ale jak známo, někteří hráči dokáží být velmi zarytí, a to je ani nemusí motivovat vidina hezkého výdělku.

MonteCrypto: The Bitcoin Enigma – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na