Je to oficiální, první Crysis se dočká remasteru

Oficiálně už víme, že nové Crysis sice zatím nebude, ale dočkáme se remasteru prvního dílu. Crytek to potvrdil zveřejněním krátkého traileru, ze kterého se sice nedozvíme přesné datum vydání, ale pouze že to bude brzy. Crysis Remastered kromě PC vyjde i pro Xbox One, PS4 a poprvé také pro Nintendo Switch. Upravená bude po stránce textur, efektů a přidaný bude i ray tracing a mnoho dalších vizuálních vylepšení. Zdali se titul podívá i na nadcházející generaci konzolí není jisté. Jediné z čeho lze usuzovat že tomu tak bude, je zmínka o optimalizaci pro nový hardware v tiskové zprávě Cryteku. „Jsme nadšení, že můžeme opět pracovat na Crysis a přinést všem fanouškům remaster, který je hodný jejich vášně pro hru,“ řekl CEO Cryteku Avni Yerli

Celý kolotoč spekulací začal, když se po více než třech letech 13. dubna probudil Twitterový účet Crysis se slovy „RECEIVING DATA“, nejednoho hráče napadlo, že se možná dočkáme nového dílu. Crytek ve vypouštění krátkých informací pokračoval, a proto druhý den zveřejnil tweet „Hey Nomad, you´re still with us?“, v tu chvíli už bylo pravděpodobné, že půjde spíše o vylepšený první díl, než o zbrusu nový. Potom už bylo jenom otázkou času, kdy to Crytek oficiálně potvrdí.

Původní Crysis vyšlo v roce 2007 a bylo známe svými zdrcujícími požadavky na hardware a na tehdejší dobu nevídaně vydařeným vizuálním zpracováním. Po 13 letech alespoň budeme moci posoudit, jak daleko se herní průmysl posunul, když remaster takové hry spustíme i na Nintendu Switch.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Hráč s láskou ke komiksům a popkultuře. Příležitostný sportovec a milovník adrenalinu.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na