Jeden z adeptů na akci roku letos nevyjde. Metro: Exodus bylo odloženo na příští rok

Pokud jste se těšili na září tohoto roku především proto, že tento měsíc měla vyjít očekávaná akce Metro: Exodus, musíme vás bohužel zklamat. Vydavatelská společnost THQ Nordic totiž oznámila, že titul vývojářského studia 4A Games odložila na první čtvrtletí roku 2019. Konkrétní důvod neuvedla.

Ve třetím díle série Metro opustí hlavní hrdina Arťom prostory moskevského metra a vydá se na povrch ruského hlavního města a jeho okolí. Metro: Exodus se tím sice nestane akcí v otevřeném světě, ale zcela jistě nelineárním zážitkem s velkými lokacemi k prozkoumávání.

Příběh Metro: Exodus obsáhne celý jeden rok, přičemž hra nabídne také čtyři různá roční období. Rychlé cestování umožní vlak Aurora, kterým se budete moct dostat z jedné oblasti do druhé. Celkem navštívíte čtyři města a vlak vám bude také svého druhu základnou.

Metro: Exodus slibuje rovněž propracovaný systém craftingu a také o poznání větší rozsah než předchozí dva díly. Hra vyjde na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Illyria
Host
Illyria

To jsem teda zklamana. Ale co se da delat. Aspon opet prectu knihy a zaparim predchozi casti;-)