Jedna z nejlepších budovatelských her se dočká zevrubného remaku. Podívejte se na trailer Pharaoh: A New Era

Foto: Triskell Interactive

Pharaoh od již zaniklých Impressions Games platí za jednu z nejlepších budovatelských strategií všech dob, což potvrzuje jeho pravidelné zařazování do nejrůznějších žebříčků her tohoto ražení. Z tohoto pohledu je oznámení remaku skvělou zprávou pro všechny milovníky tohoto žánru. V podobě Pharaoh: A New Era od vývojářského studia Triskell Interactive, jež stojí za hrou podobného ražení Lethis, se dočkáme plnohodnotného vzkříšení legendy.

Pokud jde o hratelnost, mělo by podle tvůrců zůstat vše při starém. Budete se tak starat o výstavbu a správu měst a osad ve starém Egyptě a dohlížet na každý aspekt života ve vašich hranicích. Budete se snažit vyjít se surovinami a plánovat rozvoj své říše, abyste zajistili, že vaše obyvatelstvo bude syté, zaměstnané, zdravé a bezpečné.

Autoři pro Pharaoh: A New Era slibují novou 2D grafiku, nové uživatelské rozhraní, vylepšené herní mechanismy, zahrnutý datadisk Cleopatra: Queen of the Nile, více než 100 hodin zábavy, 53 misí a dva herní módy (kampaň a volnou hru).

Pharaoh: A New Era má vyjít v roce 2021 prostřednictvím Steamu. Známy už jsou i HW nároky remaku, přičemž s trochou nadsázky vám stačí mikrovlnná trouba. Posuďte sami: procesor Core-i5, 4 GB RAM, grafická karta s podporou OpenGL 3.0 (ne, to není žert) a 8 GB volného místa na disku.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na