Ještě levnější Xbox One. Ale bez mechaniky

Přestože už dnes je Xbox One S velmi levnou herní konzolí, kterou lze v akcích pořídit kolem pěti tisíc korun, Microsoftu to stále nestačí a rád by penetraci této dosti letité konzole ještě navýšil. Podle několika zdrojů tak chystá osekanou verzi této konzole, která nabídne velmi lukrativní cenovku.

Zařízení nese pracovní název Xbox One S All-Digital Edition, z čehož vyplývá jedna důležitá skutečnost. Herní konzole nebude mít mechaniku pro přehrávání fyzických kopií her, tedy důležitou součástí aktuální generace konzolí. Novinka tak umožní pouze stahování digitálních kopií, a to jak přímým nákupem, tak prostřednictvím předplatného Xbox Game Pass, které Microsoft v poslední době silně tlačí vpřed.

Tip na článek:  Nové Xboxy na spadnutí. Do roku 2020 se na trh mají dostat čtyři nové modely herní konzole

Tato nová verze Xbox One S by na trh mohla přijít už začátkem května tohoto roku. Microsoft se tak pokusí ještě vyždímat končící generaci konzolí, přičemž se hlasitě spekuluje o tom, že už na červnové E3 představí nástupce.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na