Just Cause 4 definitivně potvrzeno, byť neoficiálně. Omylem ho prozradil Steam

Podobné faux pas se většinou podaří internetovým obchodům. Ostatně Just Cause 4 už před několika týdny provalil kanadský Walmart, ovšem v jeho případě se stále dalo pochybovat o tom, zda měl správné informace. V případě Steamu, který velmi těsně kooperuje s herními tvůrci, už o ničem pochybovat nelze. Just Cause 4 se omylem předčasně objevilo v nabídce a je tak de facto potvrzeno. 

Na představení hry si budeme muset počkat na E3 2018, kde se ukáže na konferenci vydavatele Square Enix. Na obrázku, který se z Just Cause 4 objevil na Steamu, se dá vyčíst návrat hlavního hrdiny Rica Rodrigueze. Ten přitom hledí do temné džungle, nad kterou zuří bouře.

Vývojářské studio Avalanche, které má sérii Just Cause na svědomí, se v poslední době hodně rozjelo. Nejprve vyšlo na povrch, že s id Software spolupracuje na chystané akci Rage 2 a včera pak studio oznámilo vývoj zcela nového a velmi atraktivního titulu Generation Zero. Ten si firma bude vydávat sama.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na