Kdy vyjde GTA 6? Analytik vyslovil předpoklad

Foto: GTA 5

Na vydání Grand Theft Auta 6 si fanoušci této úspěšné gangsterské série ještě počkají. Vyplývá to z prognózy analytika společnosti Jefferies, Alexe Giaima. Podle něj GTA 6 nevyjde dříve než v rámci finančního roku 2022 společnosti Take Two. Pokud bychom se drželi kalendářního roku, znamenalo by to, že hra na trh vstoupí nejdříve v dubnu 2021.

Tip na článek:  Pakistánský politik pochválil neskutečný manévr pilota. Pak se ukázalo, že šlo o záběry ze hry GTA 5

Dodejme, že analytikovi je v zásadě jedno, kdy hra vyjde. Tuto prognózu vydal v rámci finančního doporučení ohledně akcií společnosti Take Two. Vzhledem k tomu, že GTA 6 bude pravděpodobně opět zlaté tele, dá se očekávat, že jakmile bude hra byť jen oznámena, akcie firmy vystřelí a až do vydání hry budou nabírat na síle. Pátý díl se ostatně stal komerčně nejúspěšnějším artiklem zábavního průmyslu všech dob.

Vývojářské studio Rockstar Games se dosud k pokračování série nikterak nevyslovilo. Teprve nedávno unikly do světa nepotvrzené informace o hře. Nepřekvapí ani fakt, že by hra měla primárně vyjít pro novou generaci konzolí, tedy Xbox Project Scarlett a Playstation 5. Dá se nicméně očekávat, že z důvodu navýšení prodejů vyjde také na aktuální generaci.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na