Kingdom Come: Deliverance nemá multiplayer ani kooperaci. Proč tomu tak je?

Život ve středověku není žádná procházka růžovým sadem. Krajinou procházejí po zuby ozbrojené armády, obchodní cesty jsou obsazené bandity a sebemenší zranění může skončit infekcí. Nebylo by lepší v takovém prostředí mít po boku nějakého toho kumpána?

To je otázka, kterou si řada hráčů ve vztahu k vycházejícímu potenciálnímu hitu Kingdom Come: Deliverance klade. Proč vlastně neobsahuje kooperativní mód? A když už ten, tak proč ne rovnou standardní multiplayer, ve kterém by mohl ke slovu přijít propracovaný bojový systém a vytvořit tak konkurenci oblíbenému For Honor?

Multiplayer by škodil

Jenže vývojářské studio Warhorse má jinou představu. Finální verze Kingdom Come: Deliverance, která vyjde 13. února, rozhodně nebude obsahovat kooperaci ani jiný multiplayerový mód. A kdo by snad doufal, že by se mohl dočkat později, bude rovněž zklamán. Ani po vydání se s přidáním hry více hráčů nepočítá.

Kingdom Come: Deliverance je v první řadě koncipován jako zážitek pro jednoho hráče, se silným důrazem na příběh. Chceme, aby se hráč plně ponořil do atmosféry 15. století a jsme toho názoru, že by multiplayer tomuto konceptu neprospíval,” uvedl šéf vývoje Daniel Vávra.

Může nás těšit, že Warhorse jde přesně proti aktuálním trendům a vytváří silnou singleplayerovou hru, kterých je stále méně. Pokud zkrátka někdo chce online zážitek, musí se porozhlédnout jinde.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

5
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Dave
Host
Dave

Jsem rád že tu není MP,, ten je teď všude a jen to ubírá na příběhu.. a čeština že není?? Myslím si že všichni by jsme udělali stejnou věc, pokud by jsme chtěli mít světovou hru,, čeština by zase stala dost penez.. a pro pár Čechů, kteří by stejně jen kritizovali, stačí titulky. Můj názor,,

Peter
Host
Peter

To je v pr**li. Zase jedná super hra na jedno dohrání…

Jan
Host
Jan

Ceska hra a jsou jen ceske titulky…:(

P
Host
P

češtině z té doby bys stejně nerozuměl

Mery
Host
Mery

To je dobře, proto mám objednanou sběratelku. Multiplayer sraček mám už po krk, rád hraju single. Teď třeba nedávno Sea of Thieves, mám hodně rád tuto tématiku a bum, zase jen multi.