Kingdom Come: Deliverance ve velké akci za pár stovek. Navíc se dvěma dalšími hrami navrch

Největší český herní hit poslední doby Kingdom Come: Deliverance si i více než půl roku po vydání drží svou cenu a do akcí vstupuje jen velmi opatrně. Nedávná sleva na Steamu přitom způsobila vysoký nárůst prodejů. Potvrdila tak předpoklad, že řada hráčů na akční cenu čekala.

Tentokrát je akce výrazně zajímavější. Na internetovém obchodě GOG.com je Kingdom Come: Deliverance k mání za pouhých 21,59 EUR, tedy přibližně 550 Kč. V balíčku 10th Anniversary Collection III: The Modern Classics, kterým GOG slaví své desáté výročí, přitom za tuto cenu najdete navíc další dvě hry. Jde o Battle Chasers: Nightwar a Shadow Tactics: Blades of the Shogun. Obě tyto hry stojí přitom standardně přes 700 Kč. Výhodou her přitom je, že je dostanete bez protipirátské ochrany.

Každopádně, pokud jste čekali na slevu Kingdom Come: Deliverance (recenze), nyní máte jedinečnou příležitost. Levněji hru s velkou pravděpodobností v blízké době nepořídíte.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na