Konec nadějí, Mafia 4 jen tak nebude. Autoři pracují na zcela nové značce

Autoři Mafie 3 pověsili své pomyslné gangsterské kariéry na hřebík. Viceprezident vývojářského studia Hangar 13, Andy Wilson, prozradil, že se svými kolegy pracuje na zcela nové značce. Tím tak padají naděje na Mafii 4 definitivně ze stolu.

Wilson bohužel už neříká, co bude nová hra zač. Dokonce nenaznačil ani žánr. “Vzhledem k tomu, že je vyprávění příběhů jedním z hlavních pilířů našeho studia, můžete vycházet z toho, že nová hra nebude nutně stejného žánru jako Mafia 3. Možná to bude singleplayerová hra, možná také ne.

Naštěstí jsme přeci jen trochu napřed, protože studio Hangar 13 před nedávnem hledalo člověka na pozici “Gameplay Networking Engineer”, který se měl věnovat “metodám k synchronizaci hratelnosti mezi více hráči”. Z toho by se dalo vyvodit, že hra bude přinejmenším částečně multiplayerová.

Pokud se teď ale začínáte obávat toho, že vzniká další PUBG nebo Fortnite, zase se uklidněte. Wilson totiž vysloveně vyloučil Battle Royale hru. Prý ještě nějakou dobu potrvá, než Hangar 13 hru oznámí. Jakmile se tak stane, měli by ale podle Wilsona být hráči příjemně překvapeni.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 4]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na