Konkurence pro Civilizaci. To je nově oznámená strategie Humankind

Autoři sci-fi strategie Endless Space se na Gamescomu pochlubili zbrusu novým titulem, kterým není nic menšího než 4X strategie Humankind, která na první pohled konkuruje především legendární Civilizaci od Sida Meiera.

Tentokrát se podíváme trochu do historie a dostaneme příležitost provést lidskou civilizaci skrz staletí. Nějaký ten rozdíl oproti velkému vzoru tu ale přeci jen najdeme. Tak například nebude možné si zvolit reálný historický národ. Ten si totiž na počátku vytvoříte sami, a to na základě kombinace přibližně 60 kultur. Patří sem kultury z různých lidských epoch, jako doby bronzové či současnosti. Váš národ tak může nést třeba rysy kultury egyptské a vikingské.

Ve světě Humankind pochopitelně nebudete sami, ale postavíte se až osmi dalším národům. Abyste partii rozhodli pro sebe, budete potřebovat slávu. A tu nezískáte jinak než velkými činy, jako jsou vojenské úspěchy, ale také morální rozhodnutí. Stejně jako v případě Civilizace se můžete těšit na divy světa, které můžete buď objevit nebo sami vybudovat.

Humankind - screenshoty
« 1 z 6 »

Zatím není známo, jak dlouho budeme na Humankind čekat. Autoři pouze oznámili, že mají v plánu hru vydat příští rok.

Humankind – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na