Kultovní násilná akce Kingpin se dočká remasteru. Podívejte se na trailer

Dnes už si na střílečku Kingpin: Life of Crime od vývojářského studia Xatrix Entertainment nikdo moc nevzpomene, ale ve své době šlo – přinejmenším v jistých kruzích – o kultovní záležitost. Kromě singleplayerové kampaně nabídla také povedený multiplayer, který se v České republice ve své době hodně hrál.

Jinak však měl Kingpin docela složitý osud. Vyšel totiž krátce po masakru na americké střední škole Columbine, a vzhledem k tomu, že si v otázce násilí nebral servítky, schytal to ze všech stran coby zástupce nezodpovědných videoher, jež vedou k násilí páchanému mladistvými hráči. Přestože tak hra sklízela slušné recenze, v mezinárodním měřítku se moc dobře neprodávala, protože ji řada obchodů pro jistotu stáhla z prodeje.

Nově oznámený Kingpin Reloaded ze stáje vydavatele 3D Realms, který se v poslední době soustředí na retro akce a který v minulém roce vydal povedenou střílečku Ion Fury, bude remasterem původní hry. Těšit se tak můžete především na podporu vysokých rozlišení (až 4K), širokoúhlého zobrazení, framerate 60 fps, možnost hraní na gamepadu a vylepšené grafické zpracování.

Kingpin Reloaded má vyjít ve druhém čtvrtletí, a to na PC, Playstation 4, Xbox One a Switch.

Kingpin Reloaded – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

2
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Baba Vanga
Host
Baba Vanga

kupovat znovu na PS4 nebudu.Raději koupím PS5 a GTA6 a k tomu 4k 160cm TV

Baba Vanga
Host
Baba Vanga

Nic neříkající trailer a grafika jako v roce 1998.Je faktem ,že v tý době to byla pecka.K tomu ta hudba od Cypres Hill