Kvalitní 3D tiskárna Creality Ender 3 za čtyři tisíce. Téměř padesátiprocentní sleva a dodání za pár dní

Trojrozměrný tisk patří k jedněm z největších trendů současného technologického světa. 3D tiskárny se staly také výrazně dostupnějšími než před lety. Většina z nich je však stále přehnaně drahá. Například produkce českého výrobce Prusa Research rozhodně nepatří k nejlacinějším. Přitom existují stejně dobré, ne-li lepší alternativy.

Jednou z nich je Creality Ender 3, což je vynikající DIY 3D tiskárna, která je opravdovou špičkou na trhu a aktuálním hitem. Může se pochlubit LCD displejem, podporou SD karet pro off-line tisk, stejně jako speciálním hliníkovým rámem, který zajišťuje perfektní stabilitu a spolehlivost.

Internetový obchod Tomtop prodává Creality Ender 3 za nejnižší cenu na trhu – 4121 Kč. Je však třeba jednat rychle, protože jde o časově a kusově omezenou nabídku. Běžná cena je přitom jednou taková. To už není ničím jiným než jasnou výzvou ke koupi. Samozřejmostí je záruka a garance vrácení zboží, pokud by vám náhodou přišlo s nějakou vadou.

Tip na článek:  Vylepšená 3D tiskárna Anet A8 za historicky nízkou cenu. Získejte slevu 70 %

Kompletace samotné tiskárny zabere přibližně 10 minut a podle podrobného návodu ji zvládne opravdu každý. Mezi velké přednosti patří rychlost tiskové hlavy až 180 nm/s, stejně jako možnost použít jakýkoliv materiál. Tvůrci tiskárny Creality Ender 3 si zakládali také na příjemném uživatelském prostředí, takže její ovládání je jedna radost. Oceníte také fakt, že nahřátí desky extrudoru na 100 stupňů Celsia trvá maximálně 5 minut. Vše potřebné včetně nářadí k montáži zahrnuje už základní balení. Není tak třeba nic přikupovat.

Tip: Pokud zakoupíte přes náš odkaz, dostanete nejen slevu, ale také záruku, že objednávka půjde z německého skladu (Germany Warehouse) obchodu Tomtop. Kromě toho, že nebudete platit žádné clo, vám tiskárna dojde už za pár dní, což tuto nabídku staví do ještě lepšího světla.

Tomtop také ručí za to, že dostanete kvalitní a nepoškozené zboží. Pokud by tomu tak nebylo, máte nárok na výměnu či vrácení peněz.

Creality 3D Ender – jak funguje?

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 5]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na