Kvalitní bezdrátová sluchátka Xiaomi za 422 Kč

Pokud toužíte po nových a moderních sluchátkách, které by splňovaly veškeré požadavky dnešní doby, seznamte se s modelem Xiaomi Haylou GT1, který nabízí netradičně vysokou kvalitu za překvapivě nízkou cenu.

Tato sluchátka se pyšní ultra stylovým designem a špičkovým zpracováním. Jsou lehká a snadno nositelná. Přitom ve vašich uších vykouzlí křišťálově čistý zvuk. Skoro bychom řekli, že na trhu s bezdrátovými sluchátky těžko najít lepší a cenově dostupnější volbu.

Skvělého zvuku si se sluchátky Xiaomi Haylou GT1 můžete užívat doma, v kanceláři, ale také venku, kde využijete inteligentní redukci okolního hluku. Na jedno nabití vydrží sluchátka přehrávat hudbu či mluvené slovo čtyři hodiny. Jejich nabití je přitom díky přibalené powerbance jednoduché a rychlé.

Pokud byste kupovali sluchátka kupovali na českém trhu, zaplatíte za ně tisíc korun (například na Alze), ovšem osvědčený obchod Cafago je nabízí výrazně levněji. Pokud využijete aktuální, časově omezenou nabídku, přijdou vás na 18,69 USD, tedy přibližně 422 Kč. Obchod poskytuje také bezplatné zaslání i garanci spokojenosti, kdy produkt můžete zdarma vrátit.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 4]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na