Lákavé MMORPG se vzducholoděmi Worlds Adrift vstupuje do předběžného přístupu. Podívejte se na video a screenshoty

Máte chuť na nové MMORPG, které dělá věci trochu jinak než ostatní zástupci tohoto velmi frekventovaného žánru? Potom by pro vás mohlo být zajímavé Worlds Adrift, které právě vstoupilo do předběžného přístupu na Steamu.

Vývojářské studio Bossa tvoří obrovský herní svět, který sestává ze vznášejících se ostrůvků. Každý z nich nabízí také specifické suroviny, které je třeba získávat, abyste mohli rozvíjet svou vzducholoď a pevnost. Ostrovy pochopitelně skýtají také různá nebezpečenství, například v podobě dalších hráčů, kteří už je obsadili.

Worlds Adrift hodně sází právě na budování všeho možného, ať už to je vzducholoď coby hlavní dopravní prostředek, pevnost nebo v pozdější fázi hry dokonce celá města.

Worlds Adrift poskytuje hráčům také obrovské pohybové možnosti, kde se snaží neklást žádné meze. Můžete proto šplhat po skalách, ale také se pomocí háků zachycovat za vzducholodě apod. Enormní důležitost má přitom týmové pojetí hraní.

Autoři se svým titulem vstoupili do předběžné fáze hodně brzy, a tak by se případní zájemci měli připravit na to, že je zatím spousta vlastností a funkcí hry v raném a velmi rozdělaném stadiu.

Na Steamu je k dispozici také takzvaný Worlds Adrift Island Creator, jehož prostřednictvím můžete vytvářet pro hráčskou komunitu další zajímavá dobrodružství. Nejen touto kreativní složkou, ale také komiksovým vizuálním stylem připomíná hra veleúspěšný Minecraft.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na