Lákavé RPG The Outer Worlds se vybarvuje. Podívejte se na záběry z hraní

Pokud bychom měli vybrat černého koně herního průmyslu pro tento rok, sáhli bychom pravděpodobně po chystaném RPG The Outer Worlds. Ačkoliv na hře pracují legendy žánru, jež mají na svědomí sérii Fallout, zase tolik pozornosti se tomuto titulu nevěnuje, protože není podpořen masivní marketingovou kampaní.

Přesto se může stát, že The Outer Worlds budou jedním z nejlepších počinů žánru v tomto roce. Záběry z hraní totiž vypadají velmi slibně. Kromě toho, že prostředí hýří barvami a je různorodé, vypadá to, že i soubojový systém funguje nadmíru dobře a plynule.

Je to jen pár dní, co vývojářské studio Obsidian Entertainment pro jistotu tlumilo nadšení, když oznámilo, že nepůjde o typické RPG s otevřeným světem, ve kterém byste trávili stovky hodin. To ale nakonec nemusí být naškodu – pokud dostaneme desítky hodin kvalitního zážitku, budeme spokojení.

The Outer Worlds vyjde v tomto roce, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One. Hru vydává Private Division, což je label společnosti Take Two pro nezávislé tituly.

The Outer Worlds – záběry z hraní

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na