Lákavé sci-fi RPG The Outer Worlds ve 20 minutách hraní

The Outer Worlds je možná největší nadějí milovníků příběhových RPG pro tento rok. V tomto projektu vývojářského studia Obsidian Entertainment opět spojují síly ostřílení tvůrci Tim Cain a Leonard Boyarsky, kteří společně dali dohromady takové legendy jako Fallout nebo Vampire: The Masquerade – Bloodlines.

Jejich novinka slibuje silný příběh, který budete moct spoluutvářet svými rozhodnutími, jež s sebou nesou značné konsekvence. Přestože hra sama o sobě nebude kdovíjak dlouhá (20 až 30 hodin), nabídne vysokou míru znovuhratelnosti, protože některé situace bude možné řešit zcela jinak.

Kromě kvalitního děje umístěného v retro sci-fi světě se můžete těšit na dynamické souboje, které tvůrci – stejně jako rozhovory – prezentovali ve svém komentovaném videu na veletrhu PAX East.

Tip na článek:  The Outer Worlds slibuje zábavu pořádného příběhového RPG - preview

The Outer Worlds má vyjít ještě letos, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One. Autoři nedávno vyvolali kontroverzi tím, že oznámili vydání PC verze pouze na Epic Store.

The Outer Worlds – záběry z hraní

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 3]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na