Left 4 Dead se vrací v podobě Back 4 Blood

Foto: Warner Bros

Je to již pěkná řádka let, co jsme v kooperaci kosily hordy zombíků stále dokola. Left 4 Dead byl fenomén a dodnes ho hrají stovky fanoušků i díky velké podpoře nejrůznějších módů. O pokračování této série se spekulovalo dlouho a nyní se to stává skutečností, i když v podobě jiné hry.

Příběh se odehrává po katastrofické apokalypse, kdy většina lidstva byla zabita nebo infikována parazitickým červem. Ztvrzeni těmito událostmi a povzbuzeni k boji o poslední kousky lidskosti, se skupina veteránů apokalypsy zvaná Čističi shromáždili, aby pozabíjeli infikované stvůry zvané Ridden a získali tak svět zpět.

Back 4 Blood lze hrát online v partě čtyř hráčů nebo sólo se třemi AI spoluhráči. Tato hra bude také podporovat až osm hráčů v online PvP multiplayeru. Back 4 Blood vyjde 22. června 2021 pro Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation®5, PlayStation®4 a PC.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 5]

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Hermis
Host
Hermis

Tak trailer je totalni slabota. S L4D se vubec neda srovnavat. 4 lide stoji a strili do houfu… hm… zombie avatari stonozek? Asi? A ti co kulkou nedostanou proste probihaji mezi nima dal.