Legendární adventuru Polda cenzurují na App Store a Google Play

Kdo by neznal sérii adventur Polda? V českých luzích a hájích bychom takového hráče hledali asi marně. Ačkoliv jednotlivé tituly neoplývaly kdovíjakou kvalitou, zapsaly se do hráčských srdcí typicky českým humorem, který podpořil dabing herce Luďka Soboty. Co na tom, že hádanky byly krutě nelogické a bez návodu mnohdy neřešitelné?

Značka Polda přitom žije dále, a to zejména na mobilních telefonech. Zde však začíná mít nemilé problémy, které jsou spojeny právě se specifickým stylem humoru, jenž si rozhodně nebere servítky doslova před ničím. Například Googlu vadí vyzývavá prsatá žena, Applu potom karetní hra prší, kterou považuje za gambling. Ve druhém díle potom hraje svou roli postava Hitlera.

O problémech se šířením jednotlivých dílů promluvil Petr Svoboda, který Poldu na mobily převádí. Bližší detaily se dozvíte v přiloženém videu.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 3 Prumer: 3.7]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Jirka
Host
Jirka

Já si myslím, že by to šlo propagovat i jinak i když jak povídá autor Google a App jsou silné zbraně, před x lety co jsem si jakožto první svoji originalní hru ( v tu dobu frcelo vypalovi her atd.atd. ) pořídil poldu 3 neexistoval žádný Google a App a také to lidé znali a tuto hru si stejně jako já pořídili nebo se o ní nějakým způsobem dozvěděli a to byl internet ještě v plenkách ( vytaceny přes pevnou linku 🙂 ) další věc je, že dnešní hráče tato hra asi tolik nemůže zaujmout neboť je náročná na přemýšlení… Číst vice »