Letní výprodej na GOGu odstartoval

Foto: GOG

Kalendářní léto sice začíná až 20. června, ale herního prodejce GOG to podle všeho netrápí, a tak odstartoval letní výprodej už dnes. Takzvaný Summer Sale bude probíhat až do 15. června, kdy v 15:00 skončí.

V rámci letního výprodeje nabídku GOGu rozšířily také dva atraktivní tituly. Jde o Metro Exodus a Prey. Obě jsou tak k mání bez protipirátské ochrany a zároveň rovnou zařazeny do slevy. Metro je k mání se zajímavou 50% slevou a stojí tak 20 euro. Prey je zlevněn dokonce o 70 % a můžete ho tak mít za 9 euro.

V rámci GOG Summer Sale si můžete sestavit vlastní vydavatelské balíčky. Obdržíte tak předem danou slevu ve chvíli, kdy si koupíte více než jednu hru od stejného vydavatele. Tři hry přinesou kumulativní slevu 5 %, pět her pak nákup zlevní o 10 %. Slevy je možné kombinovat, což se hodí, protože samotné hry jsou v rámci výprodeje také zlevněné. Mezi spolupracující vydavatele patří Activision, Daedalic, Devolver, EA, Kalypso, Paradox, tinyBuild a 11 Bit.

GOG se chlubí nabídkou více než 3000 zlevněných her. Z toho už se dá něco vybrat. Kromě dvou výše uvedených akcí lze doporučit například Pathfinder: Kingmaker za 15 euro, Bioshock Infinite za 13,79 euro, Pillars of Eternity 2 za 20,09 euro nebo Divinity: Original Sin 2 za 22,49 euro.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na