Letošní Call of Duty nebude obsahovat hráči nenáviděný prvek

NE. Tak zněla odpověď Davida Vonderhaara na twitterový požadavek jednoho z fanoušků, aby se v příštím Call of Duty opět objevily jetpacky. Hlavní designér Call of Duty ve vývojářském studiu Treyarch si ale zjevně rozpomenul na velmi negativní ohlas komunity, který tento herní element vzbudil.

Tak krátká paměť. Tehdy jste mě málem věšeli na kříž. Ne. NE. Mám z toho PTSD,” uvedl David Vonderhaar lehce exaltovaně na Twitteru s odkazem na posttraumatický syndrom, kterým reálně jistě netrpí, ale to, že v něm tato epizoda zanechala hluboké vzpomínky, je prakticky jisté. Pravdou je, že mu fanoušci jetpacky a možnost běhání po zdech v Call of Duty: Black Ops 3 z roku 2015 dali pořádně sežrat.

Vzhledem k tomu, že letošní Call of Duty má na svědomí právě Treyarch, můžeme takřka s jistotou říct, že nejrůznější futuristické vychytávky jsou tentokrát ze stolu. Ostatně už dříve se spekulovalo o tom, že Call of Duty 2020 nabídne temné prostředí války ve Vietnamu nebo Koreji. A to pravděpodobně i formou opravdové singleplayerové kampaně, která v Black Ops 4 chyběla a jež se v loňském Call of Duty: Modern Warfare poměrně úspěšně vrátila. Přestože je nové Call of Duty jisté, na oficiální oznámení si ještě počkáme.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 7 Prumer: 4.7]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na